Okulary IC!Berlin Oli the 2nd IC 0213 08R
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W kolekcji znajdziemy też okulary z włókien i plastiku. Nie są one już tak elastyczne jak metalowe oprawki ale też są wyjątkowe. W ofercie są okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.
W 2008 roku IC! Berlin zostało uhonorowane prestiżową nagrodą International Optical Fair Tokio za zajęcie pierwszego miejsca w aż trzech kategoriach.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Szary |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT POLARIZED |
| Kolor oprawki | GUNMETAL/BLACK |
| Rozmiar szkła | 61 mm |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
