Okulary Hugo Boss HB 1127 807 IR
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HUGO BOSS jest marką założoną w 1923 przez Hugo Ferdinanda Bossa w Metzingen pod Stuttgartem w Niemczech. Bieżącą filozofią domu mody Hugo Boss, jest tworzenie współczesnej mody męskiej i damskiej w oparciu o najwyższą jakość tkanin i ze szczególnym przywiązaniem do detali. Oprócz ubrań, perfum i butów firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary Boss reprezentują metropolitalny styl, czerpiąc zarówno z niemieckiej tradycji jak i nowoczesnego designu. Marka HUGO BOSS uosabia autentyczny, subtelny luksus. Firma znana jest z niezwykłej dbałości o swój wizerunek i prestiż, co jest odzwierciedleniem w jakości produktów.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 146 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |














