Okulary Hugo Boss HB 1045 R81 M9
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HUGO BOSS jest marką założoną w 1923 przez Hugo Ferdinanda Bossa w Metzingen pod Stuttgartem w Niemczech. Bieżącą filozofią domu mody Hugo Boss, jest tworzenie współczesnej mody męskiej i damskiej w oparciu o najwyższą jakość tkanin i ze szczególnym przywiązaniem do detali. Oprócz ubrań, perfum i butów firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary Boss reprezentują metropolitalny styl, czerpiąc zarówno z niemieckiej tradycji jak i nowoczesnego designu. Marka HUGO BOSS uosabia autentyczny, subtelny luksus. Firma znana jest z niezwykłej dbałości o swój wizerunek i prestiż, co jest odzwierciedleniem w jakości produktów.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Szary |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY POLARIZED |
| Kolor oprawki | MATTE GUNMETAL |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 143 mm |














