Okulary Harley Davidson HD50063 002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Harley Davidson to swoboda i niezależność. Wszystko to, czym się charakteryzuje, znajduje odbicie także w projektach okularów. Oprawki łączą w sobie ducha przygody, prawdziwy męski design z wygodą użytkowania. Okulary są przeznaczone dla wszystkich, którzy cenią sobie sportowy minimalizm, prostotę i klasykę.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 57 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
