Okulary Guess GU 7913 25W
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Guess jest marką założoną w 1981r. przez czterech braci Georges'a, Armanda, Paula i Maurice'a Marciano. Oprócz ubrań, perfum, torebek i butów, firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary firmy Guess, charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką i elegancją.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Inne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Biały |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | WHITE/GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
