Okulary Guess GU 00089 08D
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Guess jest marką założoną w 1981r. przez czterech braci Georges'a, Armanda, Paula i Maurice'a Marciano. Oprócz ubrań, perfum, torebek i butów, firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary firmy Guess, charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką i elegancją.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY POLARIZED |
| Kolor oprawki | SILVER |
| Rozmiar szkła | 62 mm |
| Szerokość mostka | 12 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 146 mm |


