Okulary Guess GU 00084 01D
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Guess jest marką założoną w 1981r. przez czterech braci Georges'a, Armanda, Paula i Maurice'a Marciano. Oprócz ubrań, perfum, torebek i butów, firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary firmy Guess, charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką i elegancją.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE GRADIENT POLARIZED |
| Kolor oprawki | SHINE BLACK |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 147 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
