Okulary Gucci GG 1413S 003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLUE |
| Rozmiar szkła | 61 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
