Okulary Gucci GG 1226S 001
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Szerokość oprawki | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
