Okulary Gucci GG 1220S 005
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | CLEAR (PHOTOCROMATIC BROWN) |
| Kolor oprawki | GOLD/HAVANA |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
