Okulary Gucci GG 1203S 001
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | LIGHT VIOLET |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 65 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
