Okulary Giorgio Armani AR 8205 6060/1
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Styl Giorgio Armaniego odwołuje się do uniwersalnego i ponadczasowego charakteru marki, opartego na surowości, która, niepozbawiona pewnego ciepła, jest rezultatem nieustannego, cierpliwego poszukiwania czystych, naturalnych linii. W wyniku tego poszukiwania powstał wyjątkowy i rozpoznawalny wzór, którego zasadnicze cechy powtarzane są w każdym projekcie, nabierającym indywidualnego charakteru dzięki doskonale dobranym, wyrafinowanym kolorom i szlachetnym detalom. W bogatej kolekcji marki Armani każdy znajdzie coś dla siebie: od delikatniejszych okularów zdobionych kryształkami i koronkowymi wzorami, inspirowanymi ekskluzywnymi sukniami wieczorowymi przez bardziej klasyczne modele unisex, aż po oprawy w nowoczesnej wersji stylu retro. Udoskonalone formy i urzekające detale pozwoliły stworzyć zaskakującą kolekcję okularów, w której najwyższą jakość najlepszych materiałów połączono z precyzyjnym, rzemieślniczym wykonaniem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 46 mm |
| Szerokość mostka | 23 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
