Okulary GIGI Studios Nira GS 8040/33
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
GIGI Studios to historia hiszpańskiej rodziny, która zdobywała fachową wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Dziadek Patricii Ramo założył jedną z pierwszych fabryk z oprawami okularowymi w 1962 roku w Poble Sec w sercu Barcelony. Dziś marka jest obecna w 45 krajach. Wyprodukowane oprawy spełniają swoje główne zadania: komfort, funkcjonalność i trwałość. Kluczowym celem pracy Gigi Studios jest dotarcie do najbardziej wyrafinowanych gustów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
