Okulary Fendi FE 50088U 032
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Początki domu mody Fendi sięgają 1925 roku, kiedy to Edorado Fendi i Adele Casagrande wspólnie otworzyli sklepik z galanterią skórzaną na Via del Plebiscito w Rzymie. Na krótko przed II wojną światową Edorado i Adele wypuścili swoją pierwszą kolekcją toreb Selleria. Po wojnie do biznesu dołączyło pięć córek legendarnych założycieli. Dzisiaj (należące do grupy LMVH) Fendi w dalszym ciągu jest marką, która tworzy pożądane na całym świece kolekcje oraz wyznacza trendy w świecie mody. Motywem przewodnim są fantazyjne połączenia kolorystyczne i formy geometryczne. Projekty odzieży mają ścisłe odzwierciedlenie w ciekawych i zabawnych propozycjach okularów.
Produkt niedostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 58 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 15 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
