Okulary Fendi FE 4172US 32G
dodaj do przechowalni
Opis
Informacji o cenie i dostępności udzielają nasi handlowcy pod numerem telefonu 22 828-80-78 lub 696-015-670
Początki domu mody Fendi sięgają 1925 roku, kiedy to Edorado Fendi i Adele Casagrande wspólnie otworzyli sklepik z galanterią skórzaną na Via del Plebiscito w Rzymie. Na krótko przed II wojną światową Edorado i Adele wypuścili swoją pierwszą kolekcją toreb Selleria. Po wojnie do biznesu dołączyło pięć córek legendarnych założycieli. Dzisiaj (należące do grupy LMVH) Fendi w dalszym ciągu jest marką, która tworzy pożądane na całym świece kolekcje oraz wyznacza trendy w świecie mody. Motywem przewodnim są fantazyjne połączenia kolorystyczne i formy geometryczne. Projekty odzieży mają ścisłe odzwierciedlenie w ciekawych i zabawnych propozycjach okularów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Patentki |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN MIRROR SILVER |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 130 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
