Okulary FOLC Maska Plt Peach block
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Folc została założona w 2016 roku. To marka okularowa z siedzibą w Barcelonie, specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości, współczesnych kolekcji opraw o wyrazistym stylu i osobowości.Design jest siłą napędową marki.Każda oprawa opowiada własną historię – to rzeźbiarskie formy, które tworzą nowy język światła, koloru i przejrzystości, z bezkompromisowym stylem podkreślającym indywidualność i nowoczesną tożsamość. To połączenie klasycznych i nowoczesnych form, rzeźbionych w nastrojowej palecie kolorystycznej acetatów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Transparent (Clear) |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT PEACH |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 23 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
