Okulary FOLC Bam Sage mix
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Folc została założona w 2016 roku. To marka okularowa z siedzibą w Barcelonie, specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości, współczesnych kolekcji opraw o wyrazistym stylu i osobowości.Design jest siłą napędową marki.Każda oprawa opowiada własną historię – to rzeźbiarskie formy, które tworzą nowy język światła, koloru i przejrzystości, z bezkompromisowym stylem podkreślającym indywidualność i nowoczesną tożsamość. To połączenie klasycznych i nowoczesnych form, rzeźbionych w nastrojowej palecie kolorystycznej acetatów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
