Okulary Emporio Armani EA 4208 6054/80
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów Emporio Armani Eyewear idealnie wpisuje się w koncepcję nienagannego, ale pełnego świeżości młodzieżowego stylu marki Emporio Armani. Okulary z kolekcji są zarazem współczesne i wyszukane dzięki drobiazgowo zaprojektowanym gumowym detalom i niezwykłemu wykończeniu. Poza subtelniejszymi odcieniami w szerokiej palecie kolorów znalazły się również żywe pastelowe barwy, a także odcienie metalu z idealnie dobranymi lustrzanymi soczewkami.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK BLUE POLARIZED |
| Kolor oprawki | SHINY BLUE |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

