Okulary Emmanuelle Khanh EK Hero 169O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Emmanuelle Khanh była francuską modelką, projektantką mody i stylistką. Założyła swoją firmę w latach 60 i była uważana za jedną z wiodących młodych projektantów ruchu Nowej Fali we Francji. Okulary tej marki są ręcznie robione. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Znana jest szczególnie ze swoich charakterystycznych dużych okularów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

