Okulary Emmanuelle Khanh EK Domo 2482
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Emmanuelle Khanh była francuską modelką, projektantką mody i stylistką. Założyła swoją firmę w latach 60 i była uważana za jedną z wiodących młodych projektantów ruchu Nowej Fali we Francji. Okulary tej marki są ręcznie robione. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Znana jest szczególnie ze swoich charakterystycznych dużych okularów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT POWDER PINK |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |



