Okulary Emmanuelle Khanh EK 1997 967
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Emmanuelle Khanh była francuską modelką, projektantką mody i stylistką. Założyła swoją firmę w latach 60 i była uważana za jedną z wiodących młodych projektantów ruchu Nowej Fali we Francji. Okulary tej marki są ręcznie robione. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Znana jest szczególnie ze swoich charakterystycznych dużych okularów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BURGUNDY GRADIENT |
| Kolor oprawki | BURGUNDY |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 148 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

