Okulary Dutz DZ 839 25
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Dutz Eyewear, z rodzinnym miastem w Oss w Holandii, to najodważniejsza holenderska marka okularów. Założona w 2005 roku, firma rozwinęła się w odnoszącą sukcesy firmę z globalną siecią 25 dystrybutorów. Kolekcja Dutz skierowana jest do mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Dutz zwrócił szczególną uwagę na osoby o dużych i małych twarzach, które mają trudności ze znalezieniem odpowiedniej oprawki. Filozofia firmy Dutz mówi, że "kupowanie opraw powinno być zabawą".
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Pomarańczowy |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | ORANGE |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

