Okulary David Beckham DB 1178/S 40G QT
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów David Beckham, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dzięki modelom i kształtom najchętniej kupowanym przez mężczyzn na całym świecie. Inspirując się ponadczasowym minimalizmem, marka wykreowała unikalny znak rozpoznawczy „Talizman” znajdujący się na wszystkich modelach w kolekcji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Żółty |
| Kolor soczewki | Szaro-zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GREEN |
| Kolor oprawki | YELLOW |
| Rozmiar szkła | 50 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


