Okulary David Beckham DB 1174/S RHL 1V
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów David Beckham, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dzięki modelom i kształtom najchętniej kupowanym przez mężczyzn na całym świecie. Inspirując się ponadczasowym minimalizmem, marka wykreowała unikalny znak rozpoznawczy „Talizman” znajdujący się na wszystkich modelach w kolekcji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD/BLACK |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
