Okulary David Beckham DB 1173/S T5U QZ
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów David Beckham, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dzięki modelom i kształtom najchętniej kupowanym przez mężczyzn na całym świecie. Inspirując się ponadczasowym minimalizmem, marka wykreowała unikalny znak rozpoznawczy „Talizman” znajdujący się na wszystkich modelach w kolekcji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | AZURE PHOTOCHROMATIC |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
