Okulary David Beckham DB 1141/S 086 N4
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów David Beckham, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dzięki modelom i kształtom najchętniej kupowanym przez mężczyzn na całym świecie. Inspirując się ponadczasowym minimalizmem, marka wykreowała unikalny znak rozpoznawczy „Talizman” znajdujący się na wszystkich modelach w kolekcji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 143 mm |
