Okulary Celine CL 50167F 001
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Céline jest częścią grupy LVMH i przez lata stała się marką obecną na wszystkich liczących się rynkach branży modowej.
Październik 2009 - Paryż - Phoebe Philo prezentuje swoje pierwszy pokaz CÉLINE na wiosnę/lato 2010. W 2010 roku wygrała nagrodę British Designer of the Year Award, a w czerwcu 2011 otrzymała prestiżową nagrodę CFDA Award for International Designer of the Year.
Phoebe Philo nadała Céline wyjątkową i rozpoznawalną osobowość dzięki naciskowi na specyficzne materiały i wyjątkowe wykończenia.
Produkt niedostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 133 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
