Okulary Brett Lee c07
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary korekcyjne firmy Brett, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest dyskretna elegancja.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 48 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 22 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
