Okulary Brett Ed c18
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary korekcyjne firmy Brett, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest dyskretna elegancja.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Tytanowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | ROSE GOLD |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
