Okulary Brett Carroll c04
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary korekcyjne firmy Brett, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest dyskretna elegancja.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | DARK BLUE/ANTIQUE GOLD |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
