Okulary Brett Big Gary c11
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary korekcyjne firmy Brett, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją. Znakiem rozpoznawczym tej marki jest dyskretna elegancja.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Transparent (Clear) |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT/MATTE SILVER |
| Rozmiar szkła (mm) | 58 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

