Okulary Bottega Veneta BV 1215O 004
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Bottega Veneta została założona przez Michele Taddei w 1966r. Firma specjalizowała się w technice wykańczania skóry, która była jednym z ich znaków rozpoznawczych. W 2001r. grupa Gucci zakupiła markę i przekształciła ją w dom mody. Rozszerzyli również asortyment o okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Okulary charakteryzują się między innymi tym, że nie mają loga firmy.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BURGUNDY/GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 50 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
