Okulary Bottega Veneta BV 1120O 003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Bottega Veneta została założona przez Michele Taddei w 1966r. Firma specjalizowała się w technice wykańczania skóry, która była jednym z ich znaków rozpoznawczych. W 2001r. grupa Gucci zakupiła markę i przekształciła ją w dom mody. Rozszerzyli również asortyment o okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Okulary charakteryzują się między innymi tym, że nie mają loga firmy.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BEIGE |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
