Okulary Balenciaga BB 0182S 003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Balenciaga to hiszpański luksusowy dom mody założony w 1917 roku przez baskijskiego projektanta Cristóbala Balenciagę. Balenciaga miał reputację projektanta o bezkompromisowych standardach i był nazywany przez Christiana Diora „panem nas wszystkich”. Dom mody Balenciaga jest uznawany na całym świecie za lidera w głównych trendach mody ze względu na swoją kreatywność, mistrzowskie kroje i znakomite techniki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | FUCHSIA |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
