Okulary Balenciaga BB 0130O 010
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Balenciaga to hiszpański luksusowy dom mody założony w 1917 roku przez baskijskiego projektanta Cristóbala Balenciagę. Balenciaga miał reputację projektanta o bezkompromisowych standardach i był nazywany przez Christiana Diora „panem nas wszystkich”. Dom mody Balenciaga jest uznawany na całym świecie za lidera w głównych trendach mody ze względu na swoją kreatywność, mistrzowskie kroje i znakomite techniki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | DARK BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
