Off-White OER J08E 1000
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Off-White™ została założona w 2013 roku przez Virgila Abloha. Marka stworzyła kolekcję okularów optycznych i przeciwsłonecznych z myślą o zacieraniu różnicowania płci. Ten sam model okularów odnajdzie się zarówno w sportowym looku, jak i w towarzystwie eleganckiej dekonstrukcji garnituru.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 50 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 22 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
