Off-White OER J07L 1000
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Off-White™ została założona w 2013 roku przez Virgila Abloha. Marka stworzyła kolekcję okularów optycznych i przeciwsłonecznych z myślą o zacieraniu różnicowania płci. Ten sam model okularów odnajdzie się zarówno w sportowym looku, jak i w towarzystwie eleganckiej dekonstrukcji garnituru.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK/HAVANA |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
