Minima EV01 EN4 224
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Minima to francuska marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Okulary tej firmy charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, komfortem noszenia, są lekkie. Patentowe oprawki to gwarancja posiadania produktu z "najwyższej półki".
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | LIGHT BLUE/BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 139 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |











