Lara D' ANNE C2601
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary Lara D. produkowane są we Włoszech. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Motywem przewodnim kolekcji są kolory, które mają wyrażać emocje. Okulary są bardzo lekkie i wygodne.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | PINK/GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 55 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 15 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
