Lafont Ideale 4505
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jean Lafont, to doskonałe połączenie funkcjonalności i wygody. Do produkcji okularów wykorzystano wysokiej jakości materiały. Okulary te charakteryzują się szeroką gamą kolorów i kształtów, bardzo dobrą jakością i elegancją. To okulary dla Niej i dla Niego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREEN/BROWN |
| Rozmiar szkła (mm) | 50 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 132 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

