Kenzo KZ 40024I 41X
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dom mody, KENZO założony przez japończyka Kenzo Takadę, sięga swoich początków w 1964 roku. Kiedy to młody projektant wyruszył w wielką podróż po świecie. Odwiedzając Hong Kong, Wietnam, Singapur, Sri Lankę, Dżibuti, Egipt, finalnie dotarł do Paryża. Pięć lat później otworzył tam butik i zaprezentował pierwszą kolekcję, będącą mieszanką wpływów z różnych zakątków świata. W ten sposób powstało etno, a Kenzo jest uważany za pioniera tego stylu na świecie. Aktualnie założyciel znajduje się na emeryturze, a nadzór kreatywny pełnią Humberto Leon i Carol Lim. Od kliku sezonów duet projektantów stawia na surrealizm, mieszankę intensywnych kolorów i specyficzną surowość. Pozostają oni wierni filozofii Kenzo, według której Świat jest piękny, a ich projekty charakteryzują się oryginalnymi i orientalnymi krojami, materiałami zgodnymi ze stylem etno. Ostatnim projektem, który odbił się szerokim echem w świecie mody pozostaje nadruk paszczy tygrysa, który stał się niezwykle popularny. Dom mody słynie również z produkcji różnych dodatków: perfum, torebek, butów, okularów, biżuterii.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Żółty |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE MIRROR GOLD |
| Kolor oprawki | YELLOW/BLUE TRANSPARENT |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

