Jaguar 33837 6500
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Jaguar to marka kojarząca się z luksusem, komfortem, elegancją, ekskluzywnością i wygodą. Okulary korekcyjne tej firmy charakteryzują się szeroką barwą kolorów oraz nowoczesnym, wyszukanym stylem i najwyższą jakością. Są lekkie i szlachetnie wykonane.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 55 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 136 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |



























