Harry Larys INVOLVY 101
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Linia Harry Lary w okularach oferuje śmiałe ramki, które łączą w sobie oryginalność i elegancję. Kolekcja jest całkowicie ręcznie wykonana we Francji z najlepszych technik rzemiosła. Wszystkie ramki są w octanie od starego prestiżowego włoskiego domu Mazzucchelli, by zapewnić Państwu luksus i komfort noszenia. Dziś pod kierownictwem artystycznym Thierry Lasry, marki stworzonej przez rodziców na początku lat 90-tych, kładzie nacisk na retro i futurystyczne formy, oferując ponadczasowy i elegancki charakter okularów. Połączenie niezwykłych kolorów, wykonania w octanie (drobinki złota, miedzi) daje niepowtarzalny styl.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK/DARK GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 130 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

