Givenchy GV 0141 C9N
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Dom Mody GIVENCHY został stworzony przez HUBERT'A DE GIVENCHY w 1952 roku w Paryżu.
Od 2005 roku dyrektorem artystycznym Givenchy jest Riccardo Tisci, który swoim kreacjom nadaje ekscentryczny, zdecydowany i rzadko spotykany styl. Patrząc na projekty Tisci widać, że projektant najlepiej odnajduje się w świecie głębokiej czerni, etnicznym wzornictwie i niekonwencjonalnych kształtach. Okulary Givenchy są ozdobione motywem gwiazdki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Inne |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | PINK NUDE |
| Rozmiar szkła (mm) | 55 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

