Givenchy GV 0032 HON
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Dom Mody GIVENCHY został stworzony przez HUBERT'A DE GIVENCHY w 1952 roku w Paryżu.
Od 2005 roku dyrektorem artystycznym Givenchy jest Riccardo Tisci, który swoim kreacjom nadaje ekscentryczny, zdecydowany i rzadko spotykany styl. Patrząc na projekty Tisci widać, że projektant najlepiej odnajduje się w świecie głębokiej czerni, etnicznym wzornictwie i niekonwencjonalnych kształtach. Okulary Givenchy są ozdobione motywem gwiazdki.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 48 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
