Fisher Price FPV 20 580
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Fisher Price -okulary korekcyjne zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Do produkcji użyto wysokiej jakości materiały.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 43 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 13 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 111 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

