Einstoffen Riechstoffexperte 6547
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Einstoffen - RAW & NOBLE. Szwajcarska marka okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych.Okulary wykonane są z naturalnych materiałów, wzmocnionych trwałymi materiałami np. tytanem. Ciekawy design, wysoka jakość wykonania sprawiają, że okulary cieszą się dużą popularnością.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | PINE (KHAKI) |
| Rozmiar szkła (mm) | 62 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 155 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

