Einstoffen Master Blender 6590
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Einstoffen - RAW & NOBLE. Szwajcarska marka okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych.Okulary wykonane są z naturalnych materiałów, wzmocnionych trwałymi materiałami np. tytanem. Ciekawy design, wysoka jakość wykonania sprawiają, że okulary cieszą się dużą popularnością.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE GOLD/TRANSPARENT |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

