Dior Mini CD O B8I 2000
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Dior to jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych domów mody. Wbrew panującym trendom łączy nowoczesne motywy z atrybutami bogactwa i przepychu. Kojarzony jest z duchem nowoczesnego klasycyzmu. Proponuje utrzymane w niepowtarzalnym stylu nowoczesne okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary korekcyjne emanują kobiecością, jednak są bardziej dyskretne i stonowane. Kolekcja okularów DIOR to fuzja subtelności z współczesnymi trendami, doskonale podkreślającymi charakter marki; delikatność, ekskluzywność i szyk.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 14 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

