Cerruti 1881 CR 6045 10
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Dom mody, CERRUTI 1881 został założony przez Nico Cerruti w 1967 roku w Paryżu. Pierwsza zaprojektowana kolekcja ready-to-wear (ubrania gotowe do noszenia) była skierowana do mężczyzn. Rok później powstała również kolekcja dla kobiet. Marka została doceniona w amerykańskim kinie przy okazji stylizacji do tak znanych filmów jak: Preety Woman, Nagi Instynkt, Fatalne Zauroczenie czy Niemoralna propozycja. Dom mody słynnie również z produkcji: jeansów, odzieży sportowej, perfum, galanterii skórzanej, zegarków oraz okularów. Firma znana jest z niezwykłej dbałości o swój wizerunek i prestiż, co jest odzwierciedleniem w jakości produktów.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | LIGHT GUN |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
